Aktualności

,,Sieci współpracy i wsparcia pedagogów i psychologów szkolnych”

Szanowni Państwo Dyrektorzy

 W dniu 29.09.2023 roku w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jarosławiu o godzinie 9, odbędzie się pierwsze spotkanie ,,Sieci współpracy i wsparcia pedagogów i psychologów szkolnych” w roku szkolnym 2023/2024 .

Więcej…

TRENING PEWNOŚCI SIEBIE

W bieżącym roku szkolnym planujemy objąć pomocą dzieci, które doświadczyły przemocy ze strony rówieśników według programu Trening Pewności Siebie.

Więcej…

Propozycja zajęć grupowych w roku szkolnym 2022/2023

GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
I WCZESNOSZKOLNYM

W bieżącym roku szkolnym proponujemy Państwu udział w grupie wsparcia dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Więcej…
A A A

W bieżącym roku szkolnym planujemy objąć pomocą dzieci, które doświadczyły przemocy ze strony rówieśników według programu Trening Pewności Siebie.

W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z działaniem mechanizmów przemocy i uczą się adekwatnych form reagowania na nią. Zajęcia skierowane są do uczniów klas od IV do VIII szkoły podstawowej. Do efektywnego udziału w zajęciach potrzebne jest również zaangażowanie rodzica.

Program przewiduje kilka spotkań w grupie uczniów i kilka spotkań w grupie ich rodziców. 

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach:

- wtorki w godzinach: 14:00 - 16:00, osoby prowadzące : mgr Barbara Ullmann – pedagog;

mgr Monika Raróg – psycholog.

- środy w godzinach: 13:00 - 15:00, osoby prowadzące: mgr Agnieszka Kamińska – pedagog, psychoterapeuta, mgr Ewa Raróg - psycholog.

Zapraszamy rodziców do telefonicznego zapisu dzieci na zajęcia pod numerem telefonu: 16 621 41 78  lub osobiście w sekretariacie Poradni 30.11.2022 r.

 

ZAPRASZAMY